TB Partner

TB to nie tylko marka, to również konsekwentnie budowana relacja biznesowa z Resellerami i klientami końcowymi. TB Partner to program dla Partnerów biznesowych marek TB, do którego może przystąpić każdy klient AB. W ramach TB Partner uczestnicy za zakup tuszów i tonerów TB Print oraz żarówek TB Energy otrzymują na swoje konto specjalne punkty, które następnie mogą wymienić na atrakcyjne nagrody.

Dlaczego warto?

Przede wszystkim warto przystąpić do naszego programu partnerskiego, ponieważ na zarejestrowanych użytkowników czekają liczne korzyści zakupowe np. dodatkowe rabaty oraz szybki dostęp do informacji i nowości produktowych. Resellerzy mogą liczyć również na bezpłatne materiały reklamowe, współfinansowanie kosztów reklamy oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe oferowane za dobrą sprzedaż. Organizujemy także ciekawe promocje i konkursy dla wszystkich Partnerów programu.

Dołącz do nas już dziś!

Jeśli jesteś już klientem AB S.A. wystarczy, że wypełnisz formularz rejestracji dostępny  na www.abonline.pl. Jeśli nie jesteś jeszcze naszym klientem, a masz swoją firmę i chciałbyś sprzedawać produkty TB Print i/lub TB Energy – nie czekaj dłużej. Zapoznaj się z warunkami współpracy i zostań Partnerem Handlowym AB już dziś. Wszelkie informacje na temat Programu Partnerskiego TB Partner dostępne są po zarejestrowaniu w systemie abonline w zakładce Strefa TB Print.